Water taxi Bałtyk

Planujesz pobyt w Trójmieście? Chciałbyś odwiedzić najpopularniejsze miejsca, obejrzeć najpiękniejsze zabytki, spacerować po molo, kąpać się w morzu oraz korzystać z innych atrakcji i dóbr tego regionu Polski? Teraz możesz w nietypowy, fascynujący i wygodny sposób odkrywać piękno polskiego morza i wybrzeża. Water taxi Bałtyk to transport drogą wodną, dzięki któremu zyskasz na czasie, a dzięki temu zobaczysz więcej!

 

Tego typu usługa, będąca świetną alternatywą dla podróży samochodowej lub komunikacji miejskiej i doskonale rozwinięta w wielu krajach zachodnich, to nowość nad Bałtykiem. Obce są jej korki, za to nie brak pięknych widoków, przypływu adrenaliny czy innych atrakcji. Z Water taxi Bałtyk w sposób ekspresowy dotrzesz do celu, oszczędzając swój czas i pieniądze, a niekiedy także i nerwy. Jeśli nie chcesz marnować chwil na staniu w korkach i szukaniu miejsc parkingowych, skorzystaj z naszego Water Taxi, dzięki któremu drogą morską w pół godziny dotrzesz tam, gdzie drogą lądową zeszłoby kilka godzin.

 

Oferujemy szybki, komfortowy i bezpieczny transport w dowolne miejsce leżące nad Zatoką Gdańską. Korzystając z naszych usług można dotrzeć także do miejsc, do których dojazd w inny sposób jest niemożliwy bądź utrudniony- brak mariny, portu czy mola nie jest żadnym problemem. Wodne taxi Bałtyk odbierze Cię z każdego miejsca- wystarczy zadzwonić i omówić szczegóły. Dzięki temu nie musisz martwić się o miejsce parkingowe, przerwane połączenie GPS, a także męczyć się przejazdem z miejsca na miejsce w nagrzanym słońcem samochodzie. Z przyjemnością doradzimy Ci także, co jeszcze warto zobaczyć oraz z jakich atrakcji skorzystać, by jak najlepiej poznać Trójmiasto i okolice.

 

Water taxi Bałtyk to najlepsza, najszybsza i najbardziej atrakcyjna forma transportu nad polskim morzem!

Kontakt

Michał Sobieszek

michal.sobieszek@dobrerejsy.pl

Telefon

+48 888 492 650

Marina Yacht Park

ul. Arkadiusza Rybickiego 4c,
81-340 Gdynia

DobreRejsy.pl (C) Wszelkie prawa zastrzeżone