Czarter jachtów Sopot - wynajem jachtu Sopot

Pływanie po wodach Bałtyku może być zarówno fascynującą przygodą i aktywną formą wypoczynku, jak i doskonałą okazją do odwiedzenia atrakcyjnych miejsc oraz doskonałym sposobem na relaks. Nie chodzi tu jednak o pływanie rowerkiem wodnym, kajakiem czy łódką, ale prawdziwym jachtem.

 

Możliwość taką daje czarter jachtów Sopot. Sopot jest bowiem miejscem, od którego warto rozpocząć swoją morską przygodę- podziwiając liczne zabytki i atrakcje na lądzie, przechadzając się po słynnym i jakże pięknym molo, które jest najdłuższym tego typu pomostem w Europie, a następnie żeglując po Zatoce Gdańskiej lub wypływając dalej na otwarte morze. Decydując się na wypłynięcie z Sopotu, stoi ono przed nami otworem.

 

Wynajem jachtu Sopot to doskonały sposób na nietypowe podróżowanie po wodach Morza Bałtyckiego. Korzystając z naszych usług sam decydujesz o jego przebiegu- zarówno czasie trwania, jak i miejscach oraz atrakcjach czekających na poznanie. To świetny sposób na jednodniowy wypad lub dłuższy rejs, z możliwością zacumowania w wielu atrakcyjnych miejscach. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm.

 

Z naszej strony oferujemy nowoczesny, komfortowy i bezpieczny jacht motorowy prowadzony przez doświadczonego skipera oraz pozostajemy do dyspozycji we wszystkich problematycznych kwestiach. Zarezerwuj u nas jacht i ciesz się radością, jaką daje żeglowanie po pięknych i spokojnych wodach Bałtyku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Kontakt

Michał Sobieszek

michal.sobieszek@dobrerejsy.pl

Telefon

+48 888 492 650

Marina Yacht Park

ul. Arkadiusza Rybickiego 4c,
81-340 Gdynia

DobreRejsy.pl (C) Wszelkie prawa zastrzeżone