Czarter jachtów Hel - wynajem jachtu Hel

Marzysz o nietypowym spędzeniu czasu nad Bałtykiem? Wynajem jachtu Hel to szansa na przeżycie niesamowitej przygody oraz poznanie tego jakże pięknego zakątka Polski w nieco inny sposób. Hel jest bowiem idealnym punktem startowym dla czarteru jachtu i podziwiania jego uroków z innej perspektywy, dysponującym nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą żeglarską, umożliwiającą swobodne, komfortowe i bezpieczne pływnie.

 

Oferujemy nowoczesny i komfortowy jacht prowadzony przez doświadczonego skipera, dzięki czemu całość usługi przebiega w najwyższym standardzie i w pełni bezpiecznie. Pozostajemy do dyspozycji w kwestiach problematycznych, natomiast cała reszta zależy od Ciebie- począwszy od czasu trwania wodnej podróży, po ilość i listę miejsc oraz atrakcji, które pragniesz zobaczyć. Zapraszamy osoby indywidualne, grupy zorganizowane do 10 osób oraz firmy. To doskonały pomysł na jednodniowy pobyt nad morzem, weekendowy wypad we dwoje bądź rodzinny urlop nad polskim morzem.

 

Jesteś w Trójmieście i chciałbyś jeszcze zwiedzić Hel? Dotarcie na miejsce drogą lądową może potrwać kilka godzin. Jeśli nie chcesz tracić swojego cennego czasu na stanie w korkach i szukanie miejsc parkingowych, podsuwamy Ci doskonałe rozwiązanie- usługę Water Taxi, dzięki której będziesz na miejscu już w pół godziny! Oszczędź sobie niepotrzebnych nerwów i zamów nasze Water Taxi, dzięki czemu zobaczysz jeszcze więcej.

 

Półwysep Helski, a więc długa na 34 kilometry mierzeja o kształcie przypominającym kosę to prawdziwe centrum sportów wodnych. Nie brakuje tu także rozmaitych lądowych atrakcji oraz zabytków i miejsc wartych odwiedzenia. Czarter jachtów Hel to oferta skierowana zarówno do miłośników żeglarstwa, jak i osób, które chcą wypróbować tego rodzaju wypoczynek. Żeglując po morzach Bałtyku z pewnością nie będzie mowy o nudzie! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Kontakt

Michał Sobieszek

michal.sobieszek@dobrerejsy.pl

Telefon

+48 888 492 650

Marina Yacht Park

ul. Arkadiusza Rybickiego 4c,
81-340 Gdynia

DobreRejsy.pl (C) Wszelkie prawa zastrzeżone