Czarter jachtów Gdańsk - wynajem jachtu Gdańsk

Jeśli chciałbyś w interesujący sposób spędzić czas w morskiej stolicy Polski i odwiedzić jeden z największych oraz najpiękniejszych portów nad Bałtykiem, z pewnością zainteresuje Cię czarter jachtów Gdańsk. To wyjątkowy sposób podróżowania, który z pewnością przypadnie Ci do gustu.

 

Gdańsk to miasto o wielu atrakcjach i miejscach wartych odwiedzenie, jednak ze względu na nowoczesną i doskonałą marinę, jest to miejsce, skąd dobrze będzie rozpocząć swój rejs po wodach Morza Bałtyckiego. Niezależnie od tego, czy będzie to Twoja pierwsza tego typu przygoda, czy też jesteś morskim wilkiem, powinien zainteresować Cię wynajem jachtu Gdańsk. Wejdź na pokład komfortowego i bezpiecznego jachtu, po czym oddaj się przyjemności żeglowania. Rejs po Zatoce Gdańskiej to doskonały pomysł na relaks i aktywne spędzanie czasy w mniejszym bądź większym gronie rodziny czy przyjaciół. Sam Gdańsk robi ogromne wrażenie, natomiast istnieje także możliwość żeglugi po otwartym morzu i dotarcie do nieco dalej położonych, nadmorskich miejscowości.

 

Oferujemy czarter lub wynajem nowoczesnego jachtu- idealnego zarówno na jednodniową przygodę, jak i dłuższy rejs. Odkrywaj razem z nami piękno Bałtyku! Tego typu podróżowanie wraz z naszą pomocą to elastyczność, dzięki której sam decydujesz o szczegółach swojej podróży. Zapewniamy także opiekę doświadczonego skipera, dzięki czemu całość będzie w pełni bezpieczna i komfortowa oraz wszelką pomoc w zakresie ustalania trasy i atrakcji godnych polecenia. Zatoka Gdańska oferuje doskonałe warunki żeglarskie, dzięki czemu sprawdzi się także i dla osób z niewielkim doświadczeniem.

Kontakt

Michał Sobieszek

michal.sobieszek@dobrerejsy.pl

Marina Yacht Park

ul. Arkadiusza Rybickiego 4c,
81-340 Gdynia

DobreRejsy.pl (C) Wszelkie prawa zastrzeżone