Czarter jachtów Gdynia - wynajem jachtu Gdynia

Nie bez powodu Gdynia jest miejscem, z którego warto rozpocząć swoją morską przygodę- to tu corocznie odbywają się największe wydarzenia żeglarskie a także dostępnych jest moc atrakcji, które nie sposób pominąć, jak chociażby spacer po Skwerze Kościuszki czy zwiedzanie słynnego żaglowca „Dar Pomorza”.

 

W Gdyni znajduje się także ekskluzywny i prestiżowy kompleks SEA Tower, z którego apartamentów korzystają osoby marzące o pięknym widoku na Bałtyk. Co prawda można podziwiać morze z okien SEA Tower, ale zdecydowanie lepiej robić to z pokładu naszego jachtu.

 

Wynajem jachtu Gdynia to gwarancja przeżycia cudownej przygody, gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz wspaniała forma aktywnego wypoczynku. Jeśli więc poszukujesz pomysłu na oryginalne spędzenie wolnego czasu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Oferujemy wynajem oraz czarter jachtów Gdynia, dzięki czemu w nietypowy sposób będziesz mógł zwiedzić Gdynię, całą Zatokę Gdańską a nawet dalsze, nadmorskie miejscowości oraz oddać się przyjemności żeglowania po wodach Morza Bałtyckiego. Posiadamy nowoczesny, komfortowy i bezpieczny jacht prowadzony przez doświadczonego skipera. Pozostajemy do dyspozycji w kwestii planowania trasy, wyboru miejsc i zabytków wartych odwiedzenia oraz zapewnienia miłej atmosfery.

 

Wynajem jachtu Gdynia to oferta skierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. To świetny pomysł na jednodniową wizytę nad morzem, weekendowy wypad we dwoje bądź urlop nad Bałtykiem w gronie rodziny czy przyjaciół. Jedno jest pewne- dzięki temu odbędziesz nietypową podróż swojego życia, z wieloma dodatkowymi atrakcjami w tle. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.  

Kontakt

Michał Sobieszek

michal.sobieszek@dobrerejsy.pl

Marina Yacht Park

ul. Arkadiusza Rybickiego 4c,
81-340 Gdynia

DobreRejsy.pl (C) Wszelkie prawa zastrzeżone